SabatBab Strona Główna SabatBab
Kiecka w górę, miotła w łapkę - Sabat wita każdą babkę!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkowniczkiUżytkowniczki  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
SabatBab Strona Główna
SabatBab - Warunki Rejestracji

Rejestrując się na forum SabatBab zgadzasz się przestrzegać regulaminu forum.

Rejestracja na forum wymaga podania ISTNIEJĄCEGO adresu e-mail, podanie błędnego lub nieistniejącego uniemożliwi logowanie na forum. Rejestracja z użyciem męskiego lub męskobrzmiącego maila lub nicka spowoduje blokadę dostępu do forum bez podania przyczyn.

Wielokrotne podawanie nieistniejących adresów e-mail przy rejestracji może skutkować blokadą dostępu do forum

To forum jest forum prywatnym oraz zamkniętym i jest przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla kobiet. Bedąc meżczyzną jeśli zarejestrujesz się i wejdziesz na nie, musisz się liczyc z tym, że zostaniesz z niego usuniety oraz zostanie Ci wszelkimi możliwymi legalnymi sposobami uniemożliwiony dostęp, ponieważ łamiesz regulamin tego forum.

Będąc kobietą zobowiązujesz się do nieudostępniania mężczyznom swoich danych umożliwiających logowanie się i korzystanie z forum. Jeśli to zrobisz, musisz liczy się z usunięciem z forum. Jeśli Twoje dane zostaną użyte wbrew Twojej woli i wiedzy, a odkryjesz to, musisz jak najszybciej zmienic swoje hasło i powiadomic o tym administratorów i moderatorów.

Ograniczenia dostępu do forum dla mężczyzn nie są spowodowane niechęcią ani wrogością do nich, jak również nie mają nic wspólnego z dyskryminacją, a jedynie są spowodowane naszą troską o prywatność kobiet. W internecie znajduje się wiele for o typowo męskiej tematyce, które serdecznie polecamy mężczyznom.


Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo